Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kinga Rusin nie poprowadziła ''Dzień Dobry TVN''. Co się stało?

10.03.2018 13:15

Kinga Rusin nie poprowadziła sobotniego wydania "Dzień dobry TVN". Prezenterka w mediach społecznościowych uspokoiła telewidzów i uargumentowała powód nieobecności w popularnej śniadaniówce.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko fot. Michal WARGIN/ East News

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Zagłosuj

Oglądasz ''Dzień dobry TVN''?

Znana i lubiana prezenterka zadebiutowała w "Dzień dobry TVN" we wrześniu 2005 roku. Początkowo popularną śniadaniówkę prowadziła wspólnie z Marcinem Mellerem. Następnie jej partnerem był Bartosz Węglarczyk. Obecnie ''Dzień dobry TVN'' współprowadzi z Piotrem Kraśko. 

Kinga Rusin zniknęła z "Dzień dobry TVN"

W sobotni poranek Kinga Rusin nie pojawiła się w studiu śniadaniówki TVN. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym podziękowała za życzenia urodzinowe. Dodatkowo zdradziła, że zmaga się z zapaleniem płuc.

Nieobecności prezenterki w "Dzień dobry TVN" wykorzystała Agnieszka Woźniak-Starak, która zastąpiła Rusin w roli gospodyni poranka. 

"Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu) był być może bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście..." - napisała na Facebooku.

RadioZET.pl/DG

Oceń