Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kinga Rusin nie poprowadziła ''Dzień Dobry TVN''. Co się stało?

10.03.2018 13:15

Kinga Rusin nie poprowadziła sobotniego wydania "Dzień dobry TVN". Prezenterka w mediach społecznościowych uspokoiła telewidzów i uargumentowała powód nieobecności w popularnej śniadaniówce.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko fot. Michal WARGIN/ East News

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Zagłosuj

Oglądasz ''Dzień dobry TVN''?

Znana i lubiana prezenterka zadebiutowała w "Dzień dobry TVN" we wrześniu 2005 roku. Początkowo popularną śniadaniówkę prowadziła wspólnie z Marcinem Mellerem. Następnie jej partnerem był Bartosz Węglarczyk. Obecnie ''Dzień dobry TVN'' współprowadzi z Piotrem Kraśko. 

Kinga Rusin zniknęła z "Dzień dobry TVN"

W sobotni poranek Kinga Rusin nie pojawiła się w studiu śniadaniówki TVN. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym podziękowała za życzenia urodzinowe. Dodatkowo zdradziła, że zmaga się z zapaleniem płuc.

Nieobecności prezenterki w "Dzień dobry TVN" wykorzystała Agnieszka Woźniak-Starak, która zastąpiła Rusin w roli gospodyni poranka. 

"Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu) był być może bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście..." - napisała na Facebooku.

RadioZET.pl/DG

Oceń