Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Kobiety Mafii 2": plakat promocyjny bardzo w stylu Vegi

09.01.2019 13:27

Coraz mniej czasu pozostało do premiery kolejnego filmu Patryka Vegi. "Kobiety Mafii 2" pojawią się w kinach w lutym. W sieci opublikowano plakat promujący produkcję. Ciężko odmówić mu charakterystycznego dla reżysera stylu.

"Kobiety Mafii 2": plakat promocyjny bardzo w stylu Vegi fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega to reżyser, którego widzowie uwielbiają lub nie znoszą. Twórca nowej fali polskiego kina sensacyjnego często krytykowany jest za nadmierne epatowanie wulgarnością i raczej podwórkowe żarty umieszczane w swoich filmach. Rzesze widzów bronią jednak dorobku Vegi uważając jego kino za świetne połączenie rozrywki i sensacji. Kontrowersje nie zmieniają faktu, że filmy takie jak "Botoks" czy "Kobiety Mafii" okazały się komercyjnymi sukcesami. Nic dziwnego, że reżyser zdecydował się na nakręcenie kolejnej części dobrze przyjętego obrazu. Premiera "Kobiet Mafii 2" zapowiedziana została na 22 lutego 2019 roku. W grudniu w sieci pojawił się zwiastun w wersji reżyserskiej, Który odtworzono już ponad 10 milionów razy. Natomiast we wtorek 8 stycznia opublikowany został plakat promujący produkcję.

Kobiety Mafii fot. Instagram:@patryk_vega_official

Plakat "Kobiet Mafii 2"

Plakat "Kobiet Mafii 2" utrzymany jest w klasycznym stylu, znanym z innych produkcji Patryka Vegi. Widzimy na nim znane bohaterki oraz twarze, które w sequelu pojawią się po raz pierwszy. Do Spuchniętej Anki (granej przez Katarzynę Warnke), Niani (Agnieszka Dygant) i Siekiery (Aleksandra Popławska) dołączyła córka gangstera Stella (Aleksandra Grabowska) oraz Aida (w tej roli znana z telenoweli "Luz Maria" Angie Cepeda). Bohaterki trzymają w dłoniach niebezpieczne narzędzia, takie jak piła łańcuchowa czy karabin maszynowy. Plakat nie pozostawia wątpliwości, na ekranie będzie działo się dużo. Pozostaje nam czekać na kinową premierę.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na planie "Kobiet Mafii 2"

49696332_2276217589282765_4331735617667858432_n fot. facebook.com/PatrykVegaOfficial

RadioZET.pl/MF

Oceń