Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Będzie Kogel Mogel 3. Oto szczegóły

08.11.2017 14:58

W ostatnich dniach pojawiły się plotki na temat kontynuacji popularniej komedii „Kogel-mogel”. To byłaby doskonała wiadomość dla fanów kultowej polskiej serii.

Będzie Kogel Mogel 3. Oto szczegóły fot. YouTube

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Ilona Łepkowska, scenarzystka dwóch pierwszych części filmu potwierdziła, że skończyła scenariusz „Kogla-mogla 3”. Na razie jednak nie wiadomo wiele więcej –Łepkowska uważa, że najchętniej współpracowałaby przy tym projekcie z Tadeuszem Lampką,.

Warto przypomnieć, że Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka współpracują ze sobą od dawna. Mają na swym koncie takie telewizyjne hity, jak „M jak miłość", „Na dobre i na złe" czy „Barwy szczęścia".

Warto przypomnieć, że w pierwszych dwóch częściach filmu wystąpili m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Dariusz Siatkowski, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska czy Małgorzata Lorentowicz.

„Wiem, co oznacza hasło: „film dla każdego" — Kogel-mogel Załuskiego jest zabawny. Na sali tłumy. Jedyne pełne kino, jakie odwiedziłem. Publiczność śmieje się szczerze, ale z „wiochy", którą reżyser pokazuje na ekranie. Tak szczerze, że jestem skłonny przypuszczać, iż nie tak dawno zostawili tam rodziny, a teraz siedzą w kinie i zaśmiewają się z tych, którzy zostali – pisał o filmie Andrzej Wajda.

RadioZET.pl/SI

Oceń