Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koniec "Rodzinki.pl" przez Tomasza Karolaka?

25.09.2017 11:54

"Rodzinka.pl" to serial emitowany w telewizyjnej Dwójce już od dawna i cieszący się ogromną popularnością. W mediach pojawiły się informacje sugerujące, że hit może zniknąć z anteny przez... Tomasza Karolaka. O co dokładnie chodzi?

Rodzinka.pl fot. ons.pl

Katolicki tygodnik "Dobry Tydzień" poinformował, że jedenasty sezon serialu, który właśnie emitowany jest w TVP 2, może być już ostatnim. Powodem rzekomego zakończenia prac nad serialem miałby być styl życia, jaki wiedzie Tomasz Karolak. Podobno aktor, który gra jedną z głównych ról, traci w oczach widzów wiarygodność. Wszystko przez jego rozstanie z Violą Kołakowską. DT zauważa, że na Woronicza coraz częściej pojawiają się głosy, że "przez niekonwencjonalny model życia Tomasza Karolaka, jego bohater traci na wiarygodności". Koniec "Rodzinki.pl" nie jest przesądzony, ale tygodnik sugeruje, że nie jest to wykluczone.

Wielu fanów serialu o rodzinie Boskich z pewnością byłoby zawiedzionych nagłym rozstaniem z tą produkcją, jednak okazuje się, że pogłoski o możliwym zniknięciu serialu są mocno przesadzone. Serwis Telemagazyn.pl poprosił o komentarz rzecznika Dwójki, a ten nie tylko zaprzeczył tym doniesieniom, ale także zdradził, że wiosną rozpocznie się emisja nowego - dwunastego już sezonu "Rodzinki.pl". Wygląda więc na to, że Boscy zostają z nami.

Kilka dni temu serial obchodził swoją siódmą rocznicę. Mijający czas widać nie tylko po liczbie sezonów i odcinków, ale i po tym, jak zmieniali się bohaterowie - szczególnie ci, którzy zaczynali jako dzieci.

RadioZET.pl/SA

Oceń