„Korona królów” sparodiowana w SNL Polska. Tomasz Karolak w roli Łokietka

23.01.2018 11:03

Gwiazdą siódmego odcinka SNL Polska był Tomasz Karolak. Aktor znany m.in. z komedii romantycznych i serialu „Rodzinka.pl” wystąpił w roli Władysława Łokietka w skeczu parodiującym serial TVP „Korona królów”.

„Korona królów” sparodiowana w SNL Polska. Tomasz Karolak w roli Łokietka fot. screen YouTube SNL Polska

W każdym odcinku SNL zobaczyć można skecze oraz parodię w wykonaniu grupy komików i specjalnej gwiazdy. Gościem 7. odcinka programu był Tomasz Karolak. Aktor pojawił się w wyjątkowej roli: zagrał Władysława Łokietka w skeczu parodiującym hit TVP: „Koronę królów”. Jak wypadł?

Wielu widzów przyznaje, że to jeden z najlepszych, a nawet najlepszy dotąd odcinek SNL. „Jestem pozytywnie zaskoczony Karolakiem” — napisał jeden z komentujących. Widzowie przyznają, że parodię oglądało im się lepiej niż oryginał na TVP. „Kostiumy lepsze niż w oryginale” — pada stwierdzenie.

Zagłosuj

Oglądasz "Koronę królów"?

Co ciekawe, a mogło umknąć tym, którzy nie oglądają „Korony królów”, w roli Kazimierza gościnnie wystąpił Mateusz Król, aktor, który tę samą postać gra w telewizyjnym oryginale. Zauważyli to widzowie serialu i przyznali, że Król wykazał się dużym dystansem do siebie.

Cały siódmy odcinek SNL Polska można obejrzeć na platformie Showmax. Kolejna odsłona programu i nowy prowadzący w kolejnej części show — 27 stycznia.

RadioZET.pl/SA

Oceń