Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Królowa życia miała wypadek. W jakim jest stanie i co dalej z jej udziałem w show?

03.12.2019 14:46

Izabela Macudzińska z programu TTV "Królowe życia" miała wypadek na Dolnym Śląsku. BMW, w którym jechała gwiazda, zderzyło się z innym autem. Doszło do groźnego karambolu. W jakim stanie jest Izabela Macudzuńska z "Królowych życia" i czy wróci jeszcze do programu?

Izabela Macudzińska fot. Instagrm:@justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska z show TTV "Królowe życia" miała wypadek samochodowy. Mało brakowało a jedna z największych gwiazd TTV podzieliłaby losy swojej koleżanki z programu, Dagmary Kaźmierskiej, która w maju 2019 roku rozbiła się pod Kłodzkiem i porusza się teraz na wózku inwalidzkim. Na szczęście zamożnej właścicielce butiku udało się uniknąć poważnych obrażeń. Wiadomo, jak po wypadku czuje się Izabela Macudzińska oraz jej mąż i córka, którzy znajdowali się w aucie.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska przeszła kolejną operację. Będzie mogła chodzić?

Królowe życia: Izabela Macudzińska miała wypadek

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" miała groźny wypadek drogowy. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18.00 w miejscowości Kaczorów na Dolnym Śląsku. Luksusowe BMW X6, w którym na miejscu pasażera jechała gwiazda programu TTV, zderzyło się z innym autem. Następnie na oba samochody najechały dwa fordy. Samochodem kierował mąż celebrytki, Patryk Borowiak, z tyłu siedziała ich kilkuletnia córka oraz dwa psy.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że mąż gwiazdy stracił panowanie nad kierownicą. Mężczyzna został uznany za sprawcę wypadku i ukarany mandatem. Na szczęście nikt z pasażerów nie został poważnie ranny. Stacja TTV zapewnia, że królowa życia czuje się dobrze i wróci na plan cała i zdrowa.

Nic się nie stało ani Izie, ani córce i Patrykowi, ani psom, z którymi jechali - przekazał portalowi "Gazety Wrocławskiej" Piotr Wąsiński, reżyser "Królowych życia".

Izabela Macudzińska - kim jest bohaterka programu "Królowe życia"?

Izabela Macudzińska jest bohaterką programu "Królowe Życia" emitowanym w stacji TTV. Ekscentryczna projektantka mody i właścicielka butiku z Poznania dołączyła do serialu w czwartym sezonie. Na ekranie towarzyszy jej ukochany Patryk Borowiak, z którym gwiazda jest w związku od kilkunastu lat i ma córkę Elizę. Mimo to dopiero niedawno Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak zdecydowali się na ślub. Uroczystość odbyła się 13 lipca 2019 roku w kościele św. Jadwigi i św. Jakuba Apostoła we wsi Lusowo niedaleko Poznania.

RadioZET.pl/jw

Oceń