Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krystian Wieczorek nie wróci do „Nad Rozlewiskiem"

21.06.2017 09:40

Smutne wiadomości dla fanek Krystiana Wieczorka. Jak informują kolorowe magazyny, aktor nie zagra w kolejnej części serialu „Nad Rozlewiskiem".

Krystian Wieczorek nie wróci do „Nad Rozlewiskiem" fot. WIkipedia

Sławek Maj, w którego wcielał się aktor, był jedną z najbardziej lubianych postaci serialu Jedynki. Niestety Krystian Wieczorek jest teraz zaangażowany w kilka innych projektów i nie byłby w stanie zgrać wszystkiego czasowo.

– Z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych, podjęliśmy decyzję o rezygnacji Krystiana z „Nad rozlewiskiem". To jest dla niego dobry czas i otrzymuje ciekawe propozycje. Jednak w związku z jego zaangażowaniem w dwa stałe projekty: „Komisarza Alexa" oraz „M jak Miłość", praca w „Nad rozlewiskiem" byłaby ciężka do zorganizowania logistycznie. Niestety, doba ma tylko 24 godziny - wyjaśnia menadżerka w rozmowie z Wirtualną Polską.

W serialu zobaczymy za to na pewno Annę Czartoryską.

– Gram tę samą rolę – Paulę. Kiedy już niektóre osoby dowiedziały się, że ten serial będzie, to dostaję bardzo dużo, bardzo ciepłych wiadomości od fanów tego serialu. Okazuje się, że oni wszyscy bardzo tęsknili i czekali na nasz powrót. Myślę, że to wynika na pewno z pięknych widoków, z pięknych Mazur, z tego, że panuje tam taka ciepła, wakacyjna, rodzinna atmosfera, i wiem, że widzowie sobie to bardzo cenią – podkreśla gwiazda w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Premiera „Pensjonatu nad rozlewiskiem" w TVP1 jesienią – pierwszy odcinek szóstej serii serialu będzie można oglądać 3 września.

Przypomnijmy, że pierwsze serie oparte były na bestsellerowych książkach Małgorzaty Kalicińskiej, a do ostatnich scenariusz pisali już wyłącznie scenarzyści.

RadioZET.pl/SI

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne - wybierz idealne dla siebie

Oceń