Kuchenne Rewolucje: Gessler obraziła właścicielkę restauracji

21.04.2017 10:04

Magda Gessler tym razem zawitała do Głogówka. Co działo się w ostatnim odcinku programu TVN?

Kuchenne Rewolucje: Gessler obraziła właścicielkę restauracji fot. Player.pl/T

Kuchenne Rewolucje: Magda Gessler w Rammer Jammer

W restauracji Rammer Jammer nie tylko jedzenie okazało się – według Magdy Gessler – niejadalne, ale niestrawna była też nazwa. - Rammer Jammer to kretyńska, głupia nazwa. Po angielsku jest to hasło na seks we troje. To wszystko jest pozbawione sensu, przewodniej myśli - powiedziała Gessler właścicielce, która nie miała pojęcia, co oznacza nazwa lokalu.

Później było jeszcze gorzej. Gessler nie podobało się dosłownie wszystko – nawet wygląd właścicielki. – Przepraszam, ja ci chcę pomóc, żeby ludzie do ciebie przychodzili. Ja też nie jestem szczupła, też kombinuję, żeby wyglądać na szczuplejszą niż jestem. Ale na pewno nie założę nic obcisłego – pouczała Kasię, właścicielkę restauracji, pani Magda.

Mimo wielu nieporozumień, Gessler postanowiła podjąć wyzwanie. Zmieniono nazwę lokalu na swojskie Gazy na gazie, później urozmaicono menu. - Fajna ta chrzanowa - stwierdziła Gessler po powrocie do Głogówka . - Smak jest pyszny, absolutnie idealny gulasz. To jest po prostu gotowanie i to jest też bardzo dobre poczucie smaku. Moje gratulacje. Fantastyczne jedzenie po drodze. Obyście to utrzymali, życzę wam z całego serca - podsumowała swoją wizytę, a 26-letnia właścicielka restauracji przyznała, że jest dobrej myślni i że chyba uda jej się wyjść na prostą.

RadioZET.pl/SI

Oceń