Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne Rewolucje: właściciele restauracji wycofali się z programu

12.05.2017 10:03

„Kuchenne Rewolucje" nabierają tempa. Tym razem Magda Gessler odwiedziła restaurację Bajkowa w Swarzędzu. Jak poszło restauratorce z Warszawy? Niestety nie mamy dobrych wiadomości.

Kuchenne Rewolucje: właściciele restauracji wycofali się z programu fot. Kuchenne Rewolucje/TVN

Rewolucje Kuchenne: Bajkowa w Swarzędzu

Czegoś takiego w „Kuchennych Rewolucjach" jeszcze nie było! Magda Gessler miała pomóc Karolinie i Piotrowi, właścicielom restauracji Bajkowa. Wszystko wskazywało na to, że rewolucja w Swarzędzu może zakończyć się kolejnym sukcesem restauratorki. Jednak w pewnym momencie bohaterowie odcinka postanowili wycofać się z programu. Było to już po remoncie lokalu. Skąd taka decyzja? Tego do końca nie wiadomo.

– To miejsce miało być dla Karoliny, miała mieć swoje „coś". Pani swoją osobą i autorytetem nas stresuje – przyznał Piotr bez ogródek. – Kocham ją i jestem w stanie wszystko dla niej poświęcić.

Internauci nie uwierzyli w te zapewnienia i murem stanęli za Gessler. Ich zdaniem Karolinie i Piotrowi chodziło jedynie o reklamę i remont lokalu. Choć Gessler próbowała przekonać właścicieli, ci zostali nieugięci i nie wpuścili restauratorki z powrotem do swojej kuchni.

RadioZET.pl/SI

Oceń