Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne Rewolucje. Marysieńka w Babicach pod Oświęcimiem

29.03.2018 11:51

Już w czwartek, 29 marca, następny odcinek 17. sezonu „Kuchennych rewolucji”. W 6. odcinku Magda Gessler odwiedzi lokal Marysieńka w Babicach pod Oświęcimiem. Po metamorfozie restauracja nazywa się Babski Zajazd.

Magda Gessler fot. player.pl/Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje. Marysieńka w Babicach pod Oświęcimiem 

Tym razem Magda Gessler wraz z ekipą „Kuchennych rewolucji” trafi do Babic pod Oświęcimiem, gdzie zajmie się restauracją Marysieńka. Ze zwiastuna wiadomo, że warszawska restauratorka będzie miała obiekcje do jakości mięsa, które jej zdaniem będzie „wiórowate”. Sam lokal też będzie pozostawał wiele do życzenia — Magda Gessler zwróci uwagę na pająki chodzące po ścianach.

Jak przebiegnie rewolucja Marysieńki w Babicach pod Oświęcimiem? Najnowszy odcinek będzie można zobaczyć w czwartek, 29 marca, o 21:30 w telewizji TVN i online na platformie player.pl.

Warto przypomnieć, że do programu „Kuchenne rewolucje” zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problemy z utrzymaniem lokalu. Przez zaledwie cztery dni Magda Gessler wraz z zaufaną ekipą przeprowadza metamorfozę restauracji — od zmian nazwy, remontu, przez rewolucje w menu. Efekt rewolucji oceniany jest przez Gessler po kilku tygodniach.

RadioZET.pl/SI

Oceń