"Kuchenne rewolucje" biją rekordy popularności. Będzie kolejny sezon

04.04.2017 14:37

"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Każdy odcinek ogląda średnio ponad 2,5 miliona osób. Nic dziwnego, że już wiadomo, iż będzie kolejny sezon programu.

Kuchenne rewolucje 16 sezon fot. screen

W jesiennej ramówce TVN nie zabraknie miejsca na 16. już sezon "Kuchennych rewolucji". Program, w którym Magda Gessler pomaga podupadającym restauracjom zdobyć klientów i wyjść na prostą, z sezonu na sezon ogląda coraz więcej widzów.

Zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, w wypowiedzi dla serwisu Wirtualne Media przyznaje: "Rzeczywiście ten program to fenomen, od siedmiu lat jest na antenie i bije rekordy oglądalności. W dodatku wszędzie go pełno, bo przecież poza premierowymi odcinkami w czwartkowe wieczory mamy jeszcze codzienne popołudniowe powtórki i emisje w TVN Style (...). Ludzie nigdy nie mają dość Magdy Gessler".

W czym tkwi sekret tego programu? Tego chyba nie da się wyjaśnić, ale wysoka oglądalność jest potwierdzeniem, że ten przepis jest z pewnością udany.

"Kuchenne rewolucje" emitowane są w TVN-ie od 2010 roku. Polska edycja liczy już ponad 200 odcinków i - jak widać - będzie ich jeszcze więcej.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

RadioZET.pl/WirtualneMedia/SA

Oceń