Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne rewolucje wracają. Kiedy premiera 17. sezonu?

02.02.2018 15:40

Magda Gessler powraca z nowym 17. sezonem „Kuchennych rewolucji”. Kiedy premiera 17. sezonu w telewizji roku? Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki w 2018 roku?

Kuchenne Rewolucje 17 sezon fot. Kuchenne Rewolucje

W skrócie

Magda Gessler powraca z nowym 17. sezonem „Kuchennych rewolucji”. Kiedy premiera 17. serii w telewizji? Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki w 2018 roku?

Kuchenne rewolucje. Sezon 17. Kiedy premiera?

22 lutego 2018 rusza kolejny 17. już sezon „Kuchennych rewolucji” z Magdą Gessler w roli głównej.

Magda Gessler już wielokrotnie udowodniła, że zna się na kuchni jak mało kto. Nie zniechęca jej brak wyczucia właściciela ani nawet krnąbrny personel. Zrobi wszystko, by restauracje po jej rewolucjach odzyskały blask i cieszyły się sympatią klientów.

W najnowszym, 17. sezonie kultowego programu zobaczymy ciekawe historie, pyszne potrawy oraz nowe restauracje, które dostaną szanse na drugie życie.

Jaki przepis na udaną rewolucję posiada Magda Gessler? — To jest żywioł. To jest chwila. To jest mój instynkt czarodziejki, który posiadam i który podpowiada mi, co i jak należy zrobić. Ja to po prostu czuję w danym momencie, tu i teraz — zdradziła w jednym z wywiadów restauratorka.

17. sezon „Kuchennych rewolucji” już 22 lutego 2018, tradycyjnie w czwartek. Nowe odcinki będą pokazywane w czwartki o godzinie 21.30.

Jesteśmy przekonani, że w 2018 roku w programie Magdy Gessler także nie zabraknie wielkich emocji!

RadioZET.pl/SI

Oceń