Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne rewolucje w Łodzi. Gessler w burgerowni

19.10.2017 10:16

Kolejne kuchenne rewolucje przed nami. Tym razem Magda Gessler zawita do Łodzi, gdzie zajmie się odnowieniem pizzerii i burgerowni Retka. Jak jej pójdzie?

Kuchenne rewolucje w Łodzi. Gessler w burgerowni fot. Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje. Pizzeria Retka w Łodzi

Pizzeria Retka to wspólny interes Pauliny i Jacka, młodych narzeczonych, którzy uwielbiają dobrą kuchnię i zawsze marzyli o otworzeniu własnego lokalu. Choć konkurencja w Łodzi jest duża, dwudziestoparolatkowie postanowili zaryzykować i spełnili swoje marzenia.

Janek nie ukrywa, że zależy mu na zarobieniu konkretnych pieniędzy. Wie, że człowiek musi uczyć się na własnych błędach, ale ma nadzieję, że im wcześniej zacznie, tym szybciej uda mu się osiągnąć sukces. Największym marzeniem Pauliny i Jacka jest otwarcie całej sieci burgerowni.

Oprócz Jacka i Pauliny w Retce pracują ich młodzi znajomi. Wszyscy doceniają zarówno luźną atmosferę w pracy, jak i samych przełożonych. Wsparcia udziela także mama Janka, która choć była przeciwna zakupowi restauracji, teraz bardzo chce pomóc rozkręcić lokal.

Same chęci jednak nie wystarczają – konkurencja w Łodzi jest bowiem zbyt duża. Młodzi planują wesele, a ciągle brakuje im pieniędzy. Czy Magdzie Gessler uda się uratować lokal?

RadioZET.pl/SI

Oceń