Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Kuchenne rewolucje” w Sjeście. O której oglądać premierowy odcinek?

05.09.2018 14:58

Już w czwartek, 6 września rusza nowy, 19. sezon programu „Kuchenne rewolucje”. Sezon rozpocznie się z przytupem. Magda Gessler gościć będzie w Częstochowie, gdzie uda się do restauracji Sjesta. O której emisja nowych odcinków?

Kuchenne rewolucje fot. Instagram

Kuchenne rewolucje: Sjesta jako Gospoda Kwaśnica

W premierowym odcinku 19. sezonu „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler uda się do restauracji Sjesta, ale nie będzie tam miała czasu na odpoczynek. Okaże się bowiem, że czeka ją bardzo wiele roboty.

Właścicielem restauracji jest pan Darek, dla którego gotowanie to przyjemność, ale i wielka pasja. Ma wiele lat doświadczenia w branży, jednak jego Sjesta nie przynosi mu dochodów mimo stałej klienteli. Jaki błąd popełnił? Tego dowie się Magda Gessler.

Restauratorka do Sjesty zawitała jeszcze w marcu tego roku, co potwierdzały amatorskie zdjęcia w sieci, a także późniejsza niespodziewana metamorfoza Sjesty, którą przemianowano na Gospodę Kwaśnica. W menu nowego lokalu znalazły się dania obmyślone przez Magdę Gessler, m.in. kwaśnicę z „tupanymi” ziemniakami, sałatkę „krakowiacy i górale”, czy danie główne: karkówkę „macaną ziołami z ubranym ziemniakiem i pieczonym jabłkiem z żurawiną”.

Kuchenne rewolucje: sezon 19. – odcinek 1.

„Co oni mi dali?” – ubolewa Gessler w pierwszym odcinku nowego sezonu „Kuchennych rewolucji”, a tymczasem za drzwiami obsługa żartuje, że gulasz to jest „chyba z sierpnia tamtego roku”. Oszustwo jednak się nie udało i restauratorka dobrze wyczuła, że coś tu nie gra. Aby wyrazić swoje niezadowolenie, rzuciła daniem o podłogę. Talerz z hukiem upadł i się rozbił, ku przerażeniu obsługi lokalu.

Co jeszcze? O tym widzowie przekonają się już niebawem. Emisja premierowego odcinka w czwartek, 6 września, o 21.30 oczywiście w TVN.

RadioZET.pl/Wyborcza/SA

Oceń