Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne rewolucje. Sezon 17. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way

06.04.2018 09:19

Kolejne „Kuchenne rewolucje” za nami. Magda Gessler odwiedziła restaurację Kwadratowy Talerz we Wrocławiu, która otrzymała nową nazwę Bistro By the Way. Jak przebiegła metamorfoza?

Szymon w Kuchennych rewolucjach fot. player.pl

Kuchenne rewolucje. Sezon 17. Kwadratowy Talerz i Bistro By the Way

Przed wizytą Magdy Gessler lokal Kwadratowy Talerz serwował domowe obiady, pizzę i pierogi. Właściciele — Jarek i Szymon — ledwo wiązali koniec z końcem, dlatego poprosili o pomoc ekipę „Kuchennych rewolucji”, która przyjechała do Wrocławia.

Ani Jarek, ani Szymon nie mieli wcześniej doświadczenia w prowadzeniu lokalu gastronomicznego. Liczyli na szczęście, niestety klientów brakowało, choć serwowali jedzenie z dobrych jakościowo produktów.

Szymon jednak od początku nie ukrywał tego, że nie chce być kolejnym bohaterem telewizyjnego show. — Nie podoba mi się, że czekaliśmy na nich (na ekipę „Kuchennych rewolucji” — przyp. red.) 5 godzin. Nie podoba mi się, że to wszystko jest wyreżyserowane. Nie podoba mi się wszystko! — krzyczał.

Gessler była w szoku. — Niech pan zacznie panować nad sobą. Pan zachowuje się jak rozkapryszony bobas. Jest pan dorosły. Pan zawsze daje taki popis męskiej histerii? Pan jest pieniaczem! — stwierdziła.

Szymon nie wytrzymał. Zerwał mikroport, co pozwoliło widzom na zobaczenie kawałka jego ciała.

— Ja rozumiem, że ktoś może byś sfrustrowany, ale to nie jest powód, by zdejmować gacie — skomentowała całą sytuację Gessler.

Po tym wszystkim Szymon zrezygnował z pracy i udziału w „Kuchennych rewolucjach”. Na pokładzie został tylko Jacek. Po metamorfozie restauracja zyskała nowy wystrój, menu i nazwę. Teraz Kwadratowy Talerz nazywa się Bistro By The Way, a w jego jadłospisie królują amerykańskie przysmaki takie jak sandwiche, sałatki i zupy.

„Kuchenne Rewolucje” można było zobaczyć w telewizji TVN w czwartek, 5.04.2018, o godz. 21.30. Oczywiście, jak zawsze po zakończeniu emisji w telewizji, odcinek jest także dostępny online w serwisie player.pl.

RadioZET.pl/SI

Oceń