Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lindsay Lohan na plaży w Tajlandii. Kolejny dowód, że przeszła na islam?

06.04.2017 11:03

Lindsay Lohan, która do tej pory słynęła m.in. ze swojego rozrywkowego stylu życia, wybrała się właśnie do Tajlandii. Jej pojawianie się na plaży wywołało spore zaskoczenie - wszystko przez strój. I tym razem nie chodzi o to, co pokazała, a raczej o to, czego nie pokazała. Czy to dowód na to, że przeszła na islam?

Lindsay lohan fot. ons.pl

Od pewnego czasu krążą pogłoski o tym, że Lindsay Lohan przeszła na islam. Amerykańska aktorka jeszcze w 2015 roku została sfotografowana, niosąc w ręku egzemplarz Koranu. Potem często zaczęła pojawiać się w nakryciach głowy. Wreszcie na początku 2016 roku skasowała całą zawartość swojego konta na Instagramie i pozostawiła tam jedynie słowa pozdrowienia "Alaikum salam". Choć od tej pory w serwisie pojawiło się już trochę zdjęć, takich jak np. poniższe, to jednak nie sposób nie zauważyć, że aktorka próbuje nam coś powiedzieć. Słowa "nie osądzaj książki po okładce" są wymowne, szczególnie w kontekście całego zdjęcia i tego, że zostały napisane także po arabsku.

Lohan zdaje się dostarczać kolejnych dowodów na potwierdzenie tezy o jej religijnej przemianie. Niedawno aktorka wyjechała do Tajlandii, gdzie korzystała z uroków plażowania. Jej częsta obecność nie dziwi, jednak uwagę przyciąga strój, bo Lindsay założyła burkini.

Nie wiadomo, czy Lindsay założyła taki strój kąpielowy na potrzeby sesji zdjęciowej, ale na pewno dała mediom kolejny powód do plotek.

RadioZET.plSA

Oceń