Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Love Island: Marietta z programu obcięła włosy. Pokazała zdjęcia po metamorfozie [FOTO]

21.10.2019 10:24

Za nami finał „Love Island”, jednak fani nadal śledzą losy ulubionych bohaterów. Jedna z uczestniczek programu, Marietta Fiedor, pochwaliła się fanom odważną metamorfozą. W sieci pokazała zdjęcie, na którym widać, że obcięła włosy. Czy zmiana wyszła jej na dobre?

Love Island: Marietta z programu obcięła włosy. Pokazała zdjęcia po metamorfozie [FOTO] fot. Instagram:@mariettafiedor

Finał „Love Island” już za nami. Nowy randkowy program Polsatu zyskał sympatię widzów i cieszył się wysoką oglądalnością mimo związanych z nim kontrowersji i pojawiających się głosów krytyki. Fani formatu mieli swoich faworytów, jak i pary, które nie wzbudzały ich sympatii. I choć w finale zwyciężyli Sylwia i Mikołaj, to chyba najbardziej medialną parą okazali się Marietta i Franek, którzy uprawiali seks w programie.

Love Island: Marietta Fiedor w krótkich włosach. Metamorfoza uczestniczki

Marietta Fiedor i Franek Rumak stali się prawdziwymi gwiazdami „Love Island”, zajmując w programie 2. miejsce. Nic dziwnego, że uczestniczka cieszy się dużą popularnością na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 110 tysięcy użytkowników. To właśnie tam uczestniczka pochwaliła się zdjęciem po metamorfozie. Okazuje się, że Marietta zdecydowała się skrócić jej charakterystyczne długie włosy.

Fani uczestniczki nie kryli zachwytu nad jej nowym wyglądem. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło reakcji Franka Rumaka. Ukochany uczestniczki dodał wymowne serduszko.

Szczęśliwa kobieta-piekna kobieta! Mari jesteś super kobietą, życzę Was z całego serduszka szczęścia i dużo miłosci. Tak super się na Was patrzy. Stworzyliście coś naprawdę pięknego i dbajcie o to i pielęgnujące i Ty Franku również.

Czekałam na tą metamorfozę cały dzień, jest ogień i oczywiście na ogromny plus. Lepiej w takich włoskach – czytamy w komentarzach.

A jak wy oceniacie nową odsłonę Marietty?

RadioZET.pl/MF

Oceń