Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Love Island: Monika Kozakiewicz oceniła zwyciężczynię programu. Ma żal do Sylwii?

15.10.2019 16:05

Za nami finał pierwszej odsłony "Love Island". Jedna z uczestniczek , Monika Kozakiewicz, odpowiedziała na pytania fanów. Zdradziła, czy ma żal do Sylwii, która zwyciężyła w finale. Jednoznacznie oceniła również szanse na związek z Mikołajem.

Love Island: Monika Kozakiewicz oceniła zwyciężczynię programu. Ma żal do Sylwii? fot. fot.Instagram

Za nami finałowy odcinek "Love Island", pierwszej odsłony nowego randkowego formatu emitowanego przez stację Polsat. Uczuciowe perypetie uczestników, którzy zamieszkali razem w luksusowej willi w Hiszpanii, zostały ciepło przyjęte przez widzów, choć nie obyło się bez krytyki i kontrowersji. Najwięcej emocji wzbudził rzecz jasna finał. Część widzów była oburzona zwycięstwem Sylwii i Mikołaja. Dużą popularnością cieszy się również Monika Kozakiewicz. Choć odpadła z programu, zyskała grono wiernych fanów. To właśnie w rozmowie z nimi wyznała, co sądzi o zwyciężczyni programu.

Love Island: Monika ma żal do Sylwii. Wyznanie uczestniczki

Monika Kozakiewicz dzięki udziałowi w "Love Island" zdobyła na Instagramie ponad 100 tysięcy obserwujących. W konwersacji w fanami postanowiła odpowiedzieć na ich pytania. Oczywiście, wielbicieli najbardziej interesowały jej odczucia związane z programem.

Fani Moniki byli bardzo ciekawi, czy ta ma żal do Sylwii. Uczestniczki przyjaźniły się, jednak zwyciężczyni zagłosowała za odpadnięciem Kozakiewicz.

- Niesmak pozostał do teraz. W życiu bardzo ważna jest dla mnie lojalność. Jeśli ktoś zawiedzie, przykro mi. Życie toczy się dalej, a ja wiem, że trzeba być jeszcze bardziej ostrożnym i nieufnym - odpisała Monika.

 Love Island: Bliźniacy Tyburscy z programu na starych zdjęciach. Piotr i Paweł bardzo się zmienili

Love Island: czy Monika znów będzie z Mikołajem?

Dociekliwi wielbiciele chcieli również poznać stosunek Moniki do jej "byłego" z programu, Mikołaja. Odpowiedź na pytanie, czy dałaby mężczyźnie drugą szansę, była jednoznaczna.

- Nie. Nie jesteśmy dla siebie stworzeni.

Jak informuje serwis Plotek, Monika ułożyła sobie życie z Pawłem, z którym odpadła z programu. Para na początku tylko się przyjaźniła, okazało się jednak, że jest między nimi coś więcej.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

RadioZET.pl/plotek.pl/MF

Oceń