Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Love Island Polska: Polsat szykuje program zbliżony tematyką do "Big Brothera"

31.05.2019 14:16

Polsat szykuje program, który ma szansę podbić serca widzów. "Love Island Polska" tematyką będzie zbliżony do programu "Big Brother". Jakie są zasady programu?

Instagram.com/ Love Island fot. Instagram.com/ Love Island

Love Island Polska: Na czym będzie polegać program?

Polsat szykuje dla swoich widzów program, który ma szansę zostać hitem. Tematyka show ma być zbliżona do "Big Brothera". Jak czytamy w serwisie Pudelek.pl bohaterami "Love Island Polska" mają być wyłącznie atrakcyjni single: influencerzy, trenerzy personalni, blogerzy, modele oraz modelki.

"One piękne, młode, chcą się zakochać i przeżyć niezapomniany romans. Oni przystojni, odważni, ale jednak samotni. Wszyscy pragną tego samego i w programie Love Island Polska dostaną taką szansę (...) To będzie istny rollercoaster emocji!"- podkreślają twórcy programu.

Love Island Polska: Kiedy program pojawi się w Polsacie?

Program trafi na antenę Polsatu jesienią, z tą różnicą, że będzie kręcony za granicą. Zrealizowany zostanie na Wyspach Kanaryjskich. Uczestnicy zamknięci zostaną na siedem tygodni w willi z basenem oraz siłownią, bez dostępu do telefonu oraz internetu. Jak zapowiadają twórcy show, w programie uczestnicy będą dostawać specjalne zadania, które pozwolą im lepiej się poznać. Wiele też będzie zależeć od widzów. To oni będą decydować o przydzielanych zadaniach.

Uczestnicy będą mogli też wychodzić z domu i korzystać m.in. z lokalnej winiarni. Ci, którym nie uda się połączyć w pary, będą odpadać, a na ich miejsce pojawią się nowi single. Ta para, która zdobędzie największą sympatię widzów, zgarnie 100 tysięcy złotych do podziału. Jednak każdy, bez względu na to, jak długo utrzyma się w programie, otrzyma cztery tysiące złotych.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń