Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Love Island. Wyspa miłości". Trwają castingi do programu. Jak zgłosić się do programu?

22.10.2019 15:15

"Love. Island. Wyspa miłości" to program, który podbił serca widzów. Właśnie trwają castingi do drugiego sezonu. Jak zgłosić się do reality-show?

"Love Island. Wyspa miłości" fot. Instagram.com/ Love Island Polska

"Love Island. Wyspa miłości". Trwają castingi do programu

"Love Island. Wyspa miłości" to kontrowersyjny program, który podbił serca widzów. Twórcy reality-show postanowili więc, że zorganizują kolejną edycję. Warto podkreślić, że każdy odcinek pierwszej edycji oglądało niemal 700 tysięcy widzów. Wielu fanów komentowało zachowania uczestników w mediach społecznościowych. Choć nie brakuje zwolenników i przeciwników, program przyciągnął przed telewizory rzesze fanów.

"Love Island. Wyspa miłości": Jak można się zgłosić do reality-show?

Do programu "Love Island. Wyspa miłości" poszukiwani są uczestnicy, którzy zdecydują się być odcięci od świata zewnętrznego i będą gotowi połączyć się w pary. Jak piszą organizatorzy, na bohaterów show czekają romantyczne randki, integrujące zabawy i niespodzianki. Do programu mogą zgłosić się single w wieku 18-35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia. Aby się zgłosić do "Love Island. Wyspa miłości" trzeba wypełnić ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island/.

Pierwszy sezon "Love Island. Wyspa miłości" wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Love Island. Wyspa miłości"?

RadikoZEt.pl/ telemagazyn.pl/SW

Oceń