Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Love Island: nowa uczestniczka w programie. 27-letnia Beata Grucela już namieszała [FOTO]

05.10.2019 14:24

W "Love Island" spore zamieszanie, a to za sprawą nowej uczestniczki, która dołączyła do programu. 27-letnia Beata zrobiła wrażenie na męskich mieszkańców willi. Szczególnie zauroczony był nią Maciek. Pojawiły się nawet opinie, że uczestnicy znali się wcześniej.

Love Island: nowa uczestniczka w programie. 27-letnia Beata Grucela już namieszała [FOTO] fot. Instagram:@betty.grucela

"Love Island" od początku zapowiadany był jako odważny format, w którym nie zabraknie emocji i kontrowersji. Z pewnością temperaturę podniesie pojawienie się w willi nowej atrakcyjnej uczestniczki. W 23. odcinku show pojawiła się 27-letnia Beata Grucela. Jako pierwsi z blondynką mogli porozmawiać Maciek i Mikołąj. Panowie nie kryli, że Beata ich zauroczyła. 

Moim zdaniem Beti powinna zostać, bo to jest towar deficytowy (...) Wygląda jak moja była, tylko jeszcze ładniejsza - zachwycał się Mikołaj.

Wow, brązowooka blondynka to jest koniec świata. W końcu dostaliśmy to, na co czekaliśmy, czyli dziewczynę, która zrobi tutaj zamieszanie - podsumował Damian.

Seks w „Love Island. Wyspa miłości”? Marietta i Franek zrobili to przy uczestnikach

Love Island: nowa uczestniczka znała Maćka przed programem?

Beata zdecydowała się na randkę z Maćkiem. Nie zabrakło czułych gestów i spojrzeń w oczy. Uczestnik zdaje się jednak nie wierzyć do końca w słowa wyraźnie flirtującej z nim 27-latki.

Nagadała mi na Oliwię, że ja się przy niej duszę, że nie jestem sobą. A dzisiaj mi powiedziała, że do programu przyszła specjalnie dla mnie. To jak ja mam brać na poważnie te jej pierwsze słowa? - zastanawiał się podczas rozmowy z kolegami.

Pikanterii dodaje fakt, że Maciek lubił posty publikowane przez Beatę jeszcze przed programem. Czyżby znali się wcześniej?

Love Island: kim  jest nowa uczestniczka Beata Grucela?

Beata ma 27 lat i pochodzi ze Śląska. Pracuje jako wizażystka oraz bierze udział w projektach z branży IT. Jej marzeniem jest otwarcie własnego salonu. Jej pasją są podróże, boks i ceramika. Przyznała, że była w 11 związkach, w tym w 4 poważnych. Jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać między innymi jej zdjęcia w bikini.

Facet powinien być romantyczny, czuły, zabawny, inteligentny, niestandardowy. Najlepiej ciemnooki, czarnowłosy o latynoskiej urodzie - opisywała swój ideał. 

Skandal w "Love Island. Wyspa miłości". Karolina Gilon załatwiła koleżance udział w programie?

Zagłosuj

Oglądasz "Love Island"?

RadioZET.pl/MF

Oceń