Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak Miłość: Powrót Weroniki Rosati. Czy postać Anki namiesza?

10.09.2018 17:55

Weronika Rosati w ostatnim czasie miała dużo zajęć związanych z wychowaniem urodzonej w grudniu zeszłego roku córeczki. Teraz jednak powraca na ekrany. Po 13 latach przerwy ponownie zobaczymy ją w serialu "M jak Miłość". 

M jak Miłość: Powrót Weroniki Rosati. Czy postać Anki namiesza? fot. Instagram:@mjakmilosc.official

W skrócie

"M jak Miłość" wróciło na ekrany po wakacjach. W nowym sezonie popularnego serialu scenarzyści postanowili zaserwować widzom kilka zwrotów akcji. Z pewnością ciekawie zapowiada się powrót do obsady Weroniki Rosati. Aktorka ponownie wcieli się w rolę Anki.

Weronika po rozstaniu z Robertem Śmigielskim postanowiła sama wychowywać swoją córkę Elizabeth. Pomagają jej w tym rodzice, u których zamieszkała. Dzięki temu aktorka może znaleźć czas na realizowanie się w zawodzie. Po 13 latach przerwy widzowie ponownie będą mogli oglądać ją jako Ankę w serialu "M jak Miłość". Co powrót byłej dziewczyny Pawła Zduńskiego zmieni powrót dawnej miłości?

Weronika Rosati ponownie w "M jak Miłość"

Postać w którą wcielała się Weronika Rosati, miała istotny wpływ na fabułę serialu. Anka była przyjaciółką Kingi (Katarzyna Cichoperk), przez jakiś czas tworzyła również związek z odgrywanym przez Rafała Mroczka Pawła. Rosati jednak zrezygnowała z roli po dwóch latach pracy na planie i postać Anki musiała zniknąć z produkcji.

Pierwsze zdjęcia z planu "M jak Miłość" z udziałem Weroniki pojawiły się na profilu serialu na Instagramie. Możemy na nich zobaczyć Ankę i Andrzeja Budzyńskiego (w tej roli Krystian Wieczorek) siedzących w kawiarni. Może to oznaczać, że dziewczyna znów wejdzie w drogę Magdy odgrywanej przez Annę Muchę. Czy będą walczyć o uczucie Andrzeja tak, jak kiedyś o Pawła? Póki co scenarzyści nie chcą zdradzać zbyt wielu tajemnic.

1380 odcinek "M jak Miłość" już dziś o godzinie 20.55 na TVP 2.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń