Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość 1375: Streszczenie odcinka. Magda zabije Karolinę?

22.05.2018 11:06

„M jak miłość”: odcinek 1375. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie serialu? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

M jak miłość fot. Instagram

M jak miłość: odcinek 1375. Streszczenie

Karolina za wszelką cenę chce dopiec Magdzie i Budzyńskiemu. Najpierw postanawia, niby przypadkowo, wysłać maila na temat molestowania, potem urządza w kancelarii awanturę i oskarża sekretarkę o to, że zdobyła pracę przez łóżko. Ostatecznie Andrzej zostanie aresztowany i nie będzie miał nic na swoją obronę. Magda nie wierzy w wersję Karoliny. Kiedy Andrzej zostaje wepchnięty do radiowozu, postanawia odegrać się na wrednej prawniczce. — Zabiję ją! — mówi do siebie. Czy naprawdę zamierza zrobić Karolinie krzywdę?

Odcinek 1375. „M jak miłość” już we wtorek 22 maja, tradycyjnie o godzinie 20.50 w TVP2. Po emisji odcinka na widzów czekają kulisy serialu.

Przypominamy, że w tym sezonie emisja „M jak miłość” zakończy się wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 29 maja. Decyzja ta podyktowana jest zapewne mundialem, który rusza 14 czerwca 2018 roku. Choć trudno uwierzyć, że fanom perypetii Mostowiaków mecze wystarczą, decyzja ta jest nieodwołalna — 19. sezon serialu pojawi się dopiero pod koniec sierpnia.

M jak miłość: 1376 - STRESZCZENIE

RadioZET.pl/SA

Oceń