Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość 1377: Kinga Zduńska w trzeciej ciąży!

24.05.2018 10:31

W ostatnim odcinku „M jak miłość” przed wakacyjną przerwą widzów czeka sporo ciekawych wydarzeń. Jednym z nich będzie... trzecia ciąża Kingi Zduńskiej.

M jak miłość 1377 fot. Instagram/M jak miłośc

1377. odcinek „M jak miłość” to ostatni epizod serialu przed wakacyjną przerwą. W finałowym odcinku Kinga Zduńska ogłosi mężowi, że jest w ciąży. Piotrek i jego żona wpadną w prawdziwą euforię, bo długo oczekiwali tej chwili.

Niektórzy fani tego się już musieli domyślać. Na Instagramie jakiś czas temu pojawiła się fotka z Kingą w ciąży.

Co jeszcze wydarzy się w 1377. odcinku „M jak miłość”? Niestety, będą też przykre zdarzenia. Iza zostanie zamknięta w domu przez Artura, ale uda jej się wymknąć na spotkanie z tajemniczym człowiekiem, który przekaże jej zaskakujące informacje o psychopatycznym mężu. Z kolei Chodakowski wynajmuje detektywa, by śledził Izę. Pod nieobecność domowników włamuje się do jej domu, chcąc znaleźć dowody na ojcostwo. Niestety, zostaje przyłapany przez Artura. Trudna sytuacja nie zakończy się dobrze...

Więcej na ten temat w naszym streszczeniu 1377. odcinka „M jak miłość”.

"M jak miłość"- odcinek 1377 - co się wydarzy?

Przypominamy, że ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami wyemitowany zostanie już we wtorek, 29 maja. Serial wraca do TVP2 dopiero pod koniec sierpnia.

RadioZET.pl/SA

Oceń