Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość 1377: ostatni odcinek przed przerwą. Co się wydarzy?

23.05.2018 11:29

„M jak miłość”: 1377. odcinek to ostatni epizod serialu przed wakacyjną przerwą. Przypominamy, że zobaczymy go już 29 maja. Co się wydarzy w finale osiemnastej serii?

M jak miłość streszczenie 1377 fot. M jak miłość Instagram

M jak miłość 1377 — ostatni odcinek sezonu

Co się wydarzy w 1377. odcinku „M jak miłość”? To już ostatni epizod serii przed przerwą wakacyjną, więc możemy spodziewać się zaskakujących wydarzeń.

W epizodzie tym Iza i Artur wracają po podróży poślubnej. Mężczyzna staje się coraz bardziej despotyczny. Zamyka żonę w domu i żąda od niej, by przestała pracować. Chce mieć nad Izą coraz większą kontrolę. Ta jednak nie chce się temu poddać i szuka sposobu, by poradzić sobie z nieobliczalnym Arturem. Pod jego nieobecność przeszukuje jego komputer i znajduje potwierdzenia przelewów na konto niejakiego Jana Adamczyka. Zdesperowana chce się z nim spotkać. Wymyka się na spotkanie i poznaje szczegóły przeszłości psychopatycznego Artura. Okazuje się, że Adamczyk został kiedyś przez Artura pobity. Czy oprawca płaci ofierze za milczenie?

Iza zdecyduje się podjąć próbę ucieczki przed mężem-tyranem. Najpierw uda się do wujka Artura — Skalskiego. Ten jednak okaże solidarność z bratankiem. Kiedy Iza powie mu prawdę o mężu, Skalski zamknie ją w gabinecie i wezwie Artura...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się po wakacyjnej przerwie w emisji „M jak miłość”.

Kiedy ostatni odcinek „M jak miłość” przed przerwą?

W tym sezonie emisja „M jak miłość” kończy się wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 29 maja. Decyzja ta podyktowana jest zapewne mundialem, który rusza 14 czerwca 2018 roku. Choć trudno uwierzyć, że fanom perypetii Mostowiaków mecze wystarczą, decyzja ta jest nieodwołalna — 19. sezon serialu pojawi się dopiero pod koniec sierpnia, a ostatni odcinek 18. sezonu — 1377. — zobaczymy we wtorek, 29 maja, tradycyjnie o godzinie 20.50 w TVP2. Po emisji odcinka na widzów czekają kulisy serialu.

RadioZET.pl/SA

Oceń