Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„M jak miłość” 1378 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy?

28.08.2018 14:33

„M jak miłość” po wakacjach wraca już w poniedziałek, 3 września. Co się wydarzy w premierowym 1378. odcinku? Oto krótkie streszczenie epizodu.

M jak miłość streszczenie 1378 fot. Instagram

„M jak miłość” – odcinek 1378. – streszczenie wydarzeń premierowego epizodu XIX sezonu. Co się wydarzy? Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie właśnie zaczęło się odliczanie do premiery.

W ostatnim odcinku przed wakacyjną przerwą wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy, które sprawiły, że widzowie z niecierpliwością wyczekiwali na nowe odcinki. Kinga wyznała Piotrkowi, że źle się czuje i podejrzewa, że jest w ciąży.

Chodakowski wynajął detektywa, by śledził Izę. Ostatecznie postanowił włamać się do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z Adamczykiem, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył.

Z kolei Michał wreszcie przeprowadził się na Wietrzną, a mały Wojtek odkrył jego kolejną tajemnicę...

„M jak miłość” – 1378 – streszczenie

W najnowszym odcinku serialu Katia i Paweł wprowadzą się do mieszkania Kaliny. Razem robią sobie zdjęcia, które mają być dowodem miłości. Dziewczyna chce pokazać ojcu swojego męża, ale nie wie, że przez to Zduński będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W 1378. odcinku „M jak miłość” do Katii zadzwoni były narzeczony – Igor, i zapowie swoją wizytę w Warszawie...

– Twój ojciec pokazał mi zdjęcie, które wysłałaś. Więc jesteś teraz mężatką? Gratuluję.

– Pogódź się z tym i zostaw mnie w spokoju.

– Różnie w życiu bywa. Dziś mężatka, jutro kto wie, może wdowa? Żartowałem. Nie zaprosiłaś mnie na wesele, ale ja i tak przyjadę niedługo. Z twoim bratem i ojcem. Przekonamy się, ile ten twój mąż jest wart – powie mężczyzna, a Katia zacznie bać się o życie Pawła.

„M jak miłość” po wakacjach: o której emisja?

Przypomnijmy, że 1378. odcinek „M jak miłość” już 3 września 2018 o 20.50 w Dwójce. Będzie to pierwszy odcinek już z nową czołówką. Choć nie powstała nowa piosenka, jak wcześniej zapowiadano, to jednak stara czołówka została odświeżona, zniknęli bohaterowie, których nie ma już w serialu. Nową czołówkę można zobaczyć w poniższym artykule.

Zobacz: Oto nowa czołówka "M jak miłość"

RadioZET.pl/SE/SA

M jak miłość 1378; M jak miłość 1378 streszczenie; M jak miłość premiera

Oceń