Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"M jak miłość": niespodziewane zaręczyny w remizie. Co wydarzy się w 1427. odcinku? [STRESZCZENIE]

07.03.2019 15:41

1427. odcinek "M jak miłość" będzie pełen emocji. W trakcie zabawy w remizie dojdzie do zaskakujących zaręczyn. Z kolei w leśniczówce niespodziewanie pojawi się Rafał Stadnicki. Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku hitowego serialu TVP? Przeczytajcie streszczenie 1427. odcinka "M jak miłość".

W M jak miłość dojdzie do niespodziewanych zaręczyn fot. YouTube screen

"M jak miłość": wizyta Stadnickiego w leśniczówce w 1427. odcinku

Jednym z niespodziewanych momentów w 1427. odcinku "M jak miłość" będzie wizyta aspiranta Rafała Stadnickiego w leśniczówce. Nie wiedząc, że w środku jest Sonia, dojdzie między nimi do krępującej sytuacji, bo kobieta będzie się... kąpać.

 Co ty tu robisz, zboku jeden, co?! Wynocha, ale już – krzyknie policjantka. – Obawiam się, że to niemożliwe... Będę tu mieszkał – odpowie Stadnicki. Policjantka początkowo będzie udawać oburzoną, jednak Rafał spodoba się jej. Powie o tym Jankowi.  Z kolei nowy kolega będzie skrywał dość bolesny sekret. Zamieszka w leśniczówce, mimo że w okolicy będzie miał dom jego ojciec Dariusz, który jest urzędnikiem sołectwa. Stadnicki powie jednak swoim kolegom, że nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Odcinek 1427. "M jak miłość": nietypowe zaręczyny na potańcówce

Tymczasem w remizie dojdzie do niecodziennego zdarzenia. Bohaterka "M jak miłość" Kisielowa urządzi w remizie huczną imprezę dla mieszkańców. W pewnym momencie Robert uklęknie przed ukochaną i poprosi ją o rękę. – Chciałbym tu i teraz, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny... poprosić cię o rękę. Zgodzisz się uczynić mnie… najszczęśliwszym z ludzi – zapyta. Wręczy też swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy. Czy Kisielowa zgodzi się zostać jego żoną? Tego widzowie dowiedzą się w poniedziałek, 11 marca, w 1427. odcinku "M jak miłość".

Zagłosuj

Lubisz oglądać seriale?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń