Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na plotki o odejściu z serialu

05.09.2017 11:44

Serial "M jak miłość" w nowym sezonie opuści kilku bohaterów, do których widzowie bardzo się przyzwyczaili. Od dawna krążą też pogłoski o możliwym odejściu Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka wreszcie skomentowała pojawiające się plotki.

Barbara Kurdej-szatan M jak miłość fot. ons.pl

Barbara Kurdej-Szatan bardzo szybko stała się jedną z ulubionych serialowych aktorek dla wielu Polaków. Od dłuższego czasu "blondynka Playa" gra w "M jak miłość" sympatyczną Asię, jednak od tygodni krążą plotki o tym, że odejdzie z serialu. Do tej pory aktorka nie komentowała tych doniesień, jednak teraz zabrała głos i wyjaśniła, jak dalej rysować się będą losy granej przez nią bohaterki. Co się okazało? Asia rzeczywiście na krótki czas prawie zniknie z produkcji i będzie jej zdecydowanie mniej. Wszystko to ma jednak związek z musicalem w Krakowie, w który Kurdej-Szatan jest zaangażowana.

Producenci "M jak miłość" uwzględnili to w przebiegu fabuły, co krótko wyjaśniła serialowa Asia.

"Dementuję. W "M jak miłość" oczywiście będę, tylko Joasia musiała na jakiś czas wyjechać w żałobie z dziećmi. Teraz w "M jak miłość" będzie mnie trochę mniej, ze względu na to, że robię musical w Krakowie. Producent zgodził się ukrócić trochę mój wątek na kilka miesięcy" - powiedziała aktorka w wypowiedzi dla serwisu jastrzabpost.pl.

Wygląda na to, że fani Barbary Kurdej-Szatan mogą spać spokojnie.

RadioZEt.pl/SA

Oceń