Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„M jak miłość”: Barbara Kurdej-Szatan zniknie z serialu przez „Taniec z gwiazdami”? Aktorka komentuje

16.07.2019 11:02

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość” przez udział w „Tańcu z gwiazdami”? Aktorka skomentowała te doniesienia i opowiedziała, co wydarzy się w życiu serialowej Asi.

Barbara Kurdej-Szatan fot. Viphoto/East News

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość”? Aktorka komentuje

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak miłość” przez udział w „Tańcu z gwiazdami”? Po tym, gdy gwiazda rozstała się z TVP, nie cichną komentarze, jakoby jej wątek w „M jak miłość” został zakończony. Oliwy do ognia dolewa fakt, że aktorka związała się z Polsatem, a jesienią ma wystąpić w tanecznym show stacji. Barbara Kurdej-Szatan rozwiała jednak wątpliwości fanów i powiedziała, że wątek Joanny Chodakowskiej wciąż się rozwija.

Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak wiec będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie” – powiedziała w jednym z wywiadów aktorka i dodała, że na razie nie została uśmiercona w serialu. „Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej” – podkreśliła Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

Barbara Kurdej-Szatan w czerwcu tego roku rozstała się z TVP, w której była gwiazdą stacji i związała się z Polsatem. Na razie miała okazję sprawdzić się jako prowadząca koncertu w Opolu, a już niebawem zobaczymy ją na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.

Zagłosuj

Oglądasz seriale?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń