Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: Filip Gurłacz wyrzucony z serialu za karę?

09.04.2019 10:19

Policjant Robert Wroński z „M jak miłość” zginie z rąk pedofila z Grabiny. Wszystko przez to, że Filip Gurłacz musiał odejść z serialu. Jak donosi „Tele Tydzień”, aktor zaczął grać w konkurencyjnych serialach.

M jak miłość: Filip Gurłacz wyrzucony z serialu za karę? fot. Mateusz Jagielski/ East News

M jak miłość: Policjant Robert brutalnie zamordowany

Policjant Robert Wroński, w którego w serialu „M jak miłość” wciela się Filip Gurłacz, zostanie brutalnie zamordowany. Do morderstwa dojdzie w 1441. odcinku „M jak miłość”. Bohater zginie z rąk pedofila z Grabiny. Dopiero niedawno wyszły na jaw okoliczności odejścia aktora z serialu. 29-letni Filip Gurłacz zaczął grać policjanta jesienią 2018 roku, natomiast cztery lata wcześniej przez kilka odcinków wcielał się w narkomana Arka, znajomego Uli Mostowiak.

Filip Gurłacz musiał odejść, bo zagrał w konkurencyjnej telewizji

Jak donosi „Tele Tydzień”, aktor musiał odejść z serialu, bo przyjął propozycję zagrania w konkurencyjnym serialu. Chodzi dokładnie o serial „Zakochani po uszy”. Od niedawna Filip gra również w serialu „Leśniczówka”. Niedługo zaprezentuje się też widzom w produkcji „Echo serca”. To dla twórców „M jak miłość” za dużo. Aktor miał też pojawiać się gościnnie w innych rolach.

Filip Gurłacz dowiedział się pod koniec ubiegłego roku, że nie będzie grać już policjanta w „M jak miłość”. W styczniu miał pożegnać się z serialową ekipą. Widzowie ostatni raz zobaczą go w 1441. odcinku, we wtorek, 30 kwietnia.

Zagłosuj

Oglądasz seriale?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Superseriale.pl/ SW

Oceń