M jak miłość: Ostałowska jednak zostaje. Przewidziano dla niej tajemniczy wątek

24.07.2018 11:51

Dominika Ostałowska jest jedną z gwiazd "M jak miłość", która w serialu pojawia się niemal od początku. Po dłuższym czasie aktorka wreszcie na dobre, można powiedzieć, wraca do "M jak miłość". Jej wątek ma zostać nieco rozbudowany w związku z faktami na temat jej syna, które wyjdą na jaw.

M jak miłość: Ostałowska jednak zostaje. Przewidziano dla niej tajemniczy wątek fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Ostałowska jednak zagości w "M jak miłość" na dłużej. W powakacyjnych odcinkach serialu okaże się, że jej syn ma mroczną tajemnicę.

Jak wiadomo, Marta Mostowiak wyjechała wcześniej do Kolumbii, by być blisko syna. W związku z tak prowadzonym wątkiem aktorka rzadko bywała na polanie a jej postać właściwie nie pojawiała się w serialu. Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że Ostałowska wraca na stałe do "Emki", po czym znów gruchnęły wieści, iż scenarzyści ją oszukali.

Zobacz więcej: Dominika Ostałowska czuje się wykorzystana

Teraz jednak już wiadomo, że Ostałowska nie tylko znów na dłużej zagości w serialu, ale także dostanie nowy, bardziej rozbudowany wątek. Choć jest to nadal owiane tajemnicą, to wiadomo, że fabuła będzie związana z jej synem. Łukasz ma mieć tajemnicę, o której nie wie nikt inny, tylko matka. Jak to wszystko się potoczy, przekonamy się już za kilka tygodni. "Ma jak miłość" wraca już 27 sierpnia. W powakacyjnych odcinkach Marta Mostowiak najpierw pojawi się na ślubie Marysi, a potem, już na stałe wróci do Polski po zawodzie miłosnym w Berlinie, gdzie żyła razem z Łukaszem.

Ciekawe, cóż to za tajemnica syna Marty Mostowiak...

RadioZET.pl/SA

Oceń