Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: czy Tomek Chodakowski umrze?

23.05.2017 14:21

W nowych odcinkach „M jak miłość" wielkich emocji nie brakuje. Jak informuje portal se.pl, w 1303.odcinku „M jak miłość" Głowacki (Maciej Wilewski) zaczai się na Tomka (Andrzej Młynarczyk) i zrani go nożem. Czy jeden z ulubionych bohaterów przeżyje?

M jak miłość: czy Tomek Chodakowski umrze? fot. ons.pl

Wiadomo już, że Chodakowski znajdzie się w szpitalu, gdzie będzie walczył o życie. Czy jeden z ulubionych bohaterów telenoweli umrze? Na odpowiedź na to pytanie widzowie będą musieli poczekać kilka miesięcy.

Wiadomo, że policjant zostanie zraniony na przystanku tramwajowym. Choć Tomek od razu trafi do szpitala, jego stan będzie ciężki. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Agnieszka (Magdalena Walach) od razu zjawią się przy przyjacielu, ale lekarz nie będzie miał dla nich dobrych wiadomości – Tomek będzie w śpiączce.

Co więcej, jak czytamy w se.pl, Chodakowska znajdzie list, w którym jej mąż prosi ją, by pozwoliła mu umrzeć. Tomek jednak na pewno nie odejdzie przed wakacjami. O tym, czy przeżyje atak, dowiemy się dopiero w odcinkach po wakacjach, czyli jesienią.

RadioZET.pl/SI

Oceń