Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: nowa czołówka 2018

24.08.2018 16:32

Nowa czołówka "M jak miłość", której fani wyczekiwali od bardzo dawna, właśnie została opublikowana. Poprzednia wykorzystywana była już od blisko siedmiu lat, co zaczęło przeszkadzać fanom serialu. Jak prezentuje się nowa? Niestety, nie wszystkim przypadła do gustu.

M jak miłość nowa czołówka fot. screen Facebook

Już kilka miesięcy temu zapowiadano, że w nowym sezonie "M jak miłość" doczeka się świeżej czołówki. Wiadomo też było, że będzie nowa piosenka, którą zaśpiewa Barbara Kurdej-Szatan. Kiedy jednak wreszcie opublikowano długo wyczekiwaną czołówkę, okazało się nowej piosenki brak i na wokalu została Beata Kozidrak.

Z czołówki z pewnością możemy wysnuć kilka wniosków o tym, co będzie działo się w serialu. Na przykład Marysia pojawia się już z Arturem, zatem będą razem. Można się domyślać też, że Magda będzie szczęśliwa z Budzyńskim, a olek zostanie przez nią odtrącony. Można też zastanawiać się, co oznacza Barbara Mostowiak zrywająca jabłko. Czyżby to nawiązanie do przewidywanego wątku miłosnego seniorki Mostowiaków?

Niektórzy widzowie uważają, że poza tym, że brak w niej kilku dawnych bohaterów, to tak naprawdę nie zmieniło się wiele. Zobaczcie sami.

Teresa Lipowska zaliczyła groźnie wyglądający upadek!

"M jak miłość" - nowa czołówka

Zagłosuj

Podoba Ci się nowa czołówka "M jak miłość"?

Na oficjalnym Facebooku serialu pojawiają się różne komentarze. Niektórzy wielbiciele serialu nie kryją rozczarowania.

 "Nie powala... Jakby zrobiona "na odwal", na szybko. Jedynie aktorzy pozmieniani by odzwierciedlić aktualne wątki, tylko nie wiem po co, bo przecież często się zmieniają.... Nawet pozy często takie same.
Nie postaraliście się".

"Czuję się oszukana bo nie ma kilku ważnych bohaterów. W zasadzie serial bez Tomka, Agnieszki, Marka dla mnie już nie istnieje. Niestety do dupy jest. Z tymi co są w czołówce już nic mnie nie wiąże".

Na szczęście wielu widzom czołówka się podoba i dodają, że przecież mijają lata i zmienia się serial, zmieniają się bohaterowie - więc w czołówce także nie ma starych już postaci.

Przypominamy, że premierowy odcinek "M jak miłość" po wakacjach już w poniedziałek 3 września w Dwójce.

"M jak miłość" po wakacjach. Sprawdź, kiedy i o której oglądać!

RadioZET.pl/SA

Oceń