Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: nowa piosenka z czołówki. Zaśpiewa ją aktorka serialu!

06.06.2018 14:14

Nowa piosenka w „M jak miłość”. Po wakacjach serial wraca z czołówką w nowej odsłonie. Motyw przewodni serialu zaśpiewa grająca w nim aktorka. O kim mowa? Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan!

M jak miłość aktorzy fot. Instagram

Serial „M jak miłość” wraca do ramówki TVP2 dopiero po wakacjach, ale już wiadomo, że z nową czołówką i nową piosenką. Jak donosi Jastrząbpost, ma ją zaśpiewać Barbara Kurdej-Szatan, która w serialu gra sympatyczną Joasię.

Zdaniem wielu fanów „Emki” nowa czołówka jest potrzebna – choćby ze względu na zmiany w obsadzie, a dokładniej mówiąc fakt, że w klipie pojawiają się bohaterowie, którzy więcej już w serialu się nie wystąpią. Mowa tu m.in. o postaciach granych przez Olgę Frycz, Witolda Pyrkosza, Dominikę Ostałowską czy Andrzeja Młynarczyka.

Nowa piosenka z „M jak miłość” po wakacjach

Piosenka, którą można było usłyszeć w serialu do tej pory, wykonywana była przez Beatę Kozidrak. Czy nowy utwór będzie lepszy niż jej „Nie pytaj o miłość”? To trudno przewidzieć. Fani są podzieleni. Jedni z nich uwielbiają Barbarę Kurdej-Szatan, inni twierdzą, że aktorka już po prostu się im „przejadła”. Rzeczywiście piękna blondynka zdecydowanie jest teraz bardzo popularna i spotkać ją można także m.in. w programie „Kocham Cię Polsko”, reklamach sieci komórkowej i nie tylko.

Czekamy na bliższe informacje i przypominamy, że „M jak miłość” po wakacjach wraca w poniedziałek 28 sierpnia.

Co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach? Oto garść szczegółów z nowych odcinków serialu.

"M jak miłość" po wakacjach: Roznerski zdradza, co się wydarzy

RadioZET.pl/SA

Oceń