Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: o której oglądać? Uwaga na zmianę godziny emisji!

29.08.2017 13:59

Godziny emisji "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie uległy nieco zmianie. Ci, którzy nie byli na to przygotowani do premierowego odcinka zasiedli o typowej porze - i z pewnością byli zaskoczeni. O której teraz oglądać "M jak miłość"?

M jak miłość godziny emisji o której oglądać fot. Facebook

"M jak miłość" wróciło to TVP2. Przez całe wakacje fani serialu oczekiwali na kolejny epizod i nowe przygody bohaterów serialu. Premiera odbyła się w poniedziałek 28 sierpnia, jednak niektórzy, kiedy zasiedli przed telewizory, mogli być zaskoczeni. Okazało się, że ich ulubiony serial zmienił godziny emisji. Tym, którzy nie oglądali powakacyjnej premiery i jeszcze nie zauważyli zmiany, przypominamy, o której teraz oglądać premierowe odcinki "M jak miłość".

"M jak miłość": o której oglądać nowe odcinki?

Do tej pory serial rozpoczynał się punktualnie o 20:40. Teraz jednak premierowy odcinek będzie emitowany nieco później - o 20:50 - tuż po zakończeniu się innego serialu: "Barw szczęścia". Nowe epizody emitowane będą w poniedziałki i wtorki o wspomnianej porze, natomiast odcinki powtórkowe oglądać można kolejnego dnia w okolicach godziny 15.00-15:30.

Już za kilka godzin premiera drugiego powakacyjnego odcinka - 1308. Co się w nim wydarzy? Streszczenie znajdziecie poniżej.

M jak miłość - 1308: streszczenie odcinka

RadioZET.pl/SA

Oceń