Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: odchodzi aktor, który grał w serialu od początku!

14.06.2018 14:55

Wielka sensacja dla fanów „M jak miłość”: Kacper Kuszewski, aktor, który od początku produkcji wcielał się w rolę Marka Mostowiaka, odchodzi! Co dalej z jego bohaterem?

M jak miłość fot. Instagram

Kacper Kuszewski odchodzi z „M jak miłość”

Sensacyjna wiadomość dla fanów „M jak miłość”. Odtwórca jednej z głównych ról i jednocześnie aktor, który w serialu pojawiał się od samego początku, odchodzi! Kacper Kuszewski, bo o nim mowa, zdecydował się na ten krok po 18 latach na planie serialu o rodzinie Mostowiaków.

O odejściu Kacpra Kuszewskiego z „M jak miłość” poinformował „Super Express”. Zgodnie z doniesieniami o swojej decyzji aktor poinformować miał kilka dni temu na planie nowych odcinków serialu. Kuszewski potwierdził swoje odejście w rozmowie z dziennikarzem tabloidu. Spytany o powody, nie chciał ich wyjaśniać.

– Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego – powiedział aktor.

Co dalej z Markiem Mostowiakiem?

Odejście Kacpra Kuszewskiego z „M jak miłość” będzie chyba największą niespodzianką (albo rozczarowaniem) nadchodzącego sezonu. Wśród fanów już pojawiają się pytania o to, co stanie się z Markiem Mostowiakiem. Wyjedzie z Grabiny? Zastąpi go inny aktor? Tę drugą możliwość trudno po tylu latach sobie wyobrazić. Dla wielbicieli „Emki” będzie to koniec pewnej epoki. Być może Mostowiak zostanie uśmiercony – podobnie jak Hanka Mostowiak, kiedy Małgorzata Kożuchowska postanowiła definitywnie rozstać się z jej rolą. I czy w takim wypadku jego śmierć będzie równie „spektakularna” i przejdzie do historii internetu – podobnie jak śmierć Hanki Mostowiak w „kartonach” czy odejście Ryśka z „Klanu”? Na te pytania odpowiedź poznamy dopiero po wakacjach.

Przypomnijmy, że to nie jedyne zaskoczenie dla wielbicieli „Emki”. Niedawno okazało się, że po dłuższej nieobecności na plan wraca wreszcie Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta Mostowiak. Fani już zacierają ręce, choć produkcja wraca dopiero pod koniec sierpnia.

"M jak miłość" po wakacjach: co się wydarzy?

RadioZET.pl/SA

Oceń