M jak miłość - odcinek 1364: wyrok dla Justyny za zabójstwo

22.03.2018 14:36

W 1364. odcinku serialu „M jak miłość” Justyna wreszcie usłyszy wyrok za zabójstwo. Okaże się, że jest uniewinniona. Dziewczyna odetchnie z ulgą, jednak szybko przekona się, że mieszkańcy Grabiny nie pozwolą jej prędko zapomnieć o traumatycznych przeżyciach.

M jak miłość fot. screen YT

Justyna, grana przez Olgę Kalicką, została oskarżona o zabicie swojego byłego ukochanego — Maćka. W 1364. odcinku „M jak miłość” bohaterka wreszcie usłyszy wyrok sądu: zostanie uniewinniona, jednak za utrudnianie śledztwa i ucieczkę dostanie wyrok dwóch lat w zawieszeniu. Po długiej i ciężkiej rozprawie sądowej bohaterka będzie chciała wrócić do rodzinnej Grabiny. Niestety powrót do rzeczywistości okaże się trudniejszy, niż sądzi. Część mieszkańców wioski, którzy nie zgadzają się z uniewinnieniem dziewczyny, postara się zamienić jej życie w koszmar i na każdym kroku będą przypominać o tym, co się stało.

Jak Olga Kalicka zdradziła w „Kulisach serialu M jak miłość”, grana przez nią bohaterka spotka się z wieloma problemami ze strony mieszkańców Grabiny. Będzie atakowana niemal na każdym kroku.

M jak miłość: Karolina Sawka w serialu!

— Pani jest skończona! Choinka z ciebie świętej nie zrobi. I nikt nie da się nabrać na te niewinne miny — powie do niej Krzysztof Banach.

Po wyroku Justyna nie tylko skazana będzie na społeczny ostracyzm, ale i trudności życia codziennego — na przykład nie będzie mogła znaleźć pracy. Pomoże jej dopiero Marek Mostowiak.

1364. odcinek „M jak miłość” w poniedziałek 9.04.2018, o godz. 20.50 w TVP2.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi