Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Mikołaj Roznerski zdradził, co wydarzy się w serialu po wakacjach

21.08.2017 13:13

Mikołaj Roznerski w rozmowie z Party.pl opowiedział o tym, jak potoczą się losy Marcina w zbliżającym się wielkimi krokami, nowym sezonie „M jak miłość"! Choć aktor nie zdradził wszystkich szczegółów, można przypuszczać, że u Marcina będzie działo się bardzo dużo.

M jak miłość. Mikołaj Roznerski zdradził, co wydarzy się w serialu po wakacjach fot. ons.pl

– Mój wątek bardziej się rozszerzył. Marcin szuka w dalszym ciągu (...) miłości. Jest niespełniony, jeśli chodzi o miłość, ale Iza w dalszym ciągu będzie w jego życiu, tutaj też rozchmurzam tych, którzy chcą, żeby była w jego życiu. Będzie w dalszym ciągu – zdradził aktor.

Ale nie zabraknie także niespodzianek.

– Pojawi się jedna, mała niespodzianka, której też nie mogę zdradzić. Nawet nie taka mała niespodzianka... Nawet duża! Też zmieni życie tego chłopaka na nowe. Poza tym pojawi się mnóstwo wątków sensacyjnych. Marcin jest taką osobą, która łączy gdzieś te wszystkie wątki i bawi się w takiego dobrego superbohatera, który stara się wszystkich ochronić, jednocześnie ładując się samemu w tarapaty – powiedział Mikołaj Roznerski portalowi Party.pl.

Wiadomo także, że powakacyjnych odcinkach „M jak miłość" pojawią się nowi bohaterowie. Wśród nich będzie Ina Sobala, prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej, która zagra Agnieszkę, córkę serialowej Teresy (Joanna Sydor) – bohaterki, która wraca do serialu aż po dziesięcioletniej przerwie. Pierwszy odcinek po przerwie już w poniedziałek, 28 sierpnia.

RadioZET.pl/SI

Oceń