„M jak miłość” po wakacjach: Artur w Grabinie, Iza w szpitalu

01.06.2018 13:47

1378. odcinek „M jak miłość” dopiero po wakacjach. Fani zastanawiają się, co zobaczymy w nowych epizodach. Przedstawiamy nowe informacje na temat fabuły.

M jak miłość: Lucjan i Barbara fot. YouTube

Za nami ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami. Iza i Artur wrócili z podróży poślubnej. Mężczyzna stał się coraz bardziej despotyczny i zamknął żonę w domu. Udało się jej wymknąć. Z kolei na Deszczowej zagościła radość, bo Kinga ogłosiła, że jest w ciąży...

Jak widać, po wakacjach widzów serialu czeka sporo zmian. Co się wydarzy?

M jak miłość: 1378 – co się wydarzy?

W 1378. odcinku „M jak miłość”, po wakacjach 2018, poza kontynuacją wątków, które pojawiły się przed przerwą, spodziewać się możemy wielu ciekawych zmian. Jedną z nich może być... nowa miłość Pawła. Marysia, która nie jest świadoma, że jej syn jest związany z Katią, namówi go na związek z Julką. A on posłucha rad matki i spotka się z byłą sekretarką. Niestety, Zduński na spotkaniu z kobietą nie powie jej o swoim ślubie... Czy Julka pozna prawdę?

Z kolei Agnieszka napisze do Asi wzruszający list, w którym poprosi ją, by zaopiekowała się Heleną w razie, gdyby coś się stało. Choć wątek ten brzmi tajemniczo, to jednak wiadomo, że Magdalena Walach na pewno nie zginie – o czym mówiło się od pewnego czasu – i pojawi się w nowych odcinkach.

Artur, który w ostatnim, przedwakacyjnym odcinku wywiózł gdzieś Izę i Maję, zacznie pojawiać się w Grabinie, czym wywoła niepokój. Z kulis serialu wiemy już, że Iza w śpiączce trafi do szpitala. Co jeszcze się wydarzy? Czekamy z niecierpliwością!

19. sezon serialu pojawi się pod koniec sierpnia.

RadioZET.pl/SA

Oceń