Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: wielki zwrot w wątku Marcina i Izy. „Happy endu nie będzie”

23.07.2018 10:01

Mikołaj Roznerski znów zdradził, czego mogą spodziewać się fani „M jak miłość” w nowych odcinkach serialu. Wątek miłości Marcina i Izy nie będzie miał dobrego zakończenia. Co się wydarzy?

M jak miłość fot. Instagram

Fani „M jak miłość” mogą spodziewać się w powakacyjnych odcinkach wielu zwrotów akcji. Jak zdradził Mikołaj Roznerski, grający w serialu Marcina Chodakowskiego, także wątek miłosny Marcina i Izy nie doczeka się szczęśliwego zakończenia. Relacje tej dwójki – a właściwie trójki bohaterów, bo w cieniu zawsze stoi okrutny Artur – śledzi uważnie wielu widzów. Każdy z nich chciałby, aby Iza i Marcin wreszcie mogli ułożyć sobie życie, a Artur by doczekał się odpowiedniej kary za swoje zachowanie.

Niestety, ci widzowie, którzy wierzą, że tak się stanie, mocno się rozczarują. W jednej z niedawnych wypowiedzi Mikołaj Roznerski zdradził, że scenarzyści „zaszaleli” i wymyślili taki zwrot akcji, którego nikt się chyba nie spodziewa. Możemy się domyślać, że będzie zaskakująco, choć tajemnicy o tym, co może się wydarzyć, aktor nie zdradza.

– Nasze trio w składzie: Adriana Kalska, Tomek Ciachorowski i ja na pewno dostarczy widzom wielu wrażeń. Więcej nie mogę zdradzić, bo w dalszym ciągu musimy budzić emocje. Scenarzyści zaszaleli. W  Marcina życiu dużo się dzieje, są nawet wątki sensacyjne. I choć takiego happy endu, jakiego pewnie wszyscy się spodziewają, raczej nie będzie, dojdzie do pewnego przyjemnego zdarzenia – ujawnił Roznerski w wypowiedzi dla „Tele Tygodnia”.

Też jesteście ciekawi?

RadioZET.pl/SA

Oceń