Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: wojna braci Zduńskich. Wszystko przez kobietę

07.08.2018 11:26

„M jak miłość” po wakacjach zapowiada się bardzo gorąco. Scenarzyści przygotowali widzom wiele niespodzianek i zwrotów akcji. Jednym z nich będzie awantura między braćmi Zduńskimi. Powodem sporu będzie... kobieta.

M jak miłość fot. Instagram

Piotrek i Paweł Zduńscy w „M jak miłość” wielokrotnie pokazywali, że łączy ich mocna braterska więź. Zawsze mogli na siebie liczyć – zarówno na swoją pomoc w różnych sprawach, jak i na szczerą radę. Teraz jednak między braćmi dojdzie do pogorszenia relacji. Co może bliźniakom stanąć na drodze? Okazuje się, że... kobieta, a dokładniej mówiąc – Katia, żona Pawła.

Wyjaśnijmy, że Paweł zgodził się ożenić z Katią dla pieniędzy. Gruzinka potrzebowała ślubu, a Paweł – pieniędzy. I tak w wyniku ich „łączonej transakcji” obydwoje uzyskali to, na czym im zależało. Jednak rodzina Zduńskiego o niczym nie ma pojęcia. Jedyną osobą, która wie o ślubie, jest Marcin Chodakowski.

Niestety, jak widzom łatwo przewidzieć, tajemnica Pawła Zduńskiego nie mogłaby nie wyjść na jaw. I tak też się stanie. Przez wpadkę Katii cała prawda się wyda. Sytuacja będzie wprost jak z „Dynastii”: Gruzinka wpadnie do Piotrka, myśląc, że to Paweł. Wszystko przez to, że nie ma nawet pojęcia, że jej mąż ma brata bliźniaka. Piotrek, który Pawła niejeden raz ratował z opresji i tym razem zauważy, że Paweł wpadł w tarapaty. Kiedy bracia się spotkają, dojdzie między nimi do awantury.

Na domiar złego o fikcyjnym ślubie dowie się także Julka, partnerka Pawła. Okaże się jednak, że nie będzie miała mu tego za złe.

Więcej o "M jak miłość" po wakacjach:

"M jak miłość" - kiedy wraca na antenę po wakacjach?

„M jak miłość” po wakacjach: Artur w Grabinie, Iza w szpitalu

Wiadomo, co się stanie z Markiem Mostowiakiem

RadioZET.pl/SA

Oceń