Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Asia będzie próbowała popełnić samobójstwo [WIDEO]

16.01.2018 08:56

1343. odcinek „M jak miłość" już we wtorek, 16 stycznia. W tym odcinku Asia będzie próbowała popełnić samobójstwo.

M jak miłość. Asia będzie próbowała popełnić samobójstwo [WIDEO] fot. M jak miłość/YouTube

M jak miłość. 1343. odcinek. Streszczenie

Ula mówi Andrzejkowi, że w Grabinie szukało go dwóch mężczyzn, a on od razu domyśla się, że chodzi o bandytów, którym naraziła się Ania.

Aleksandra pyta Izę, czy Maja jest dzieckiem Artura… I gdy ta zdradza jej, jaka jest prawda, Aleksandra doznaje szoku. Skalski na widok Chodakowskiej wybucha gniewem i od razu próbuje starszą panią zastraszyć – chce, by ukryła przed Marcinem, że został ojcem…

Joasia wciąż nie może poradzić sobie z nową sytuacją rodzinną. Tuż przed wyjazdem do Francji znów przechodzi załamanie nerwowe. Pisze pożegnalny list, zabiera ze sobą tabletki nasenne i jedzie do hotelu.

Agnieszka znajdzie tam przyjaciółkę. Ale czy Asia będzie żyć?

„M jak miłość" odcinek 1343. we wtorek, 16.01.2018, o godzinie 20.50 w TVP2. Tradycyjnie po zakończeniu odcinka widzowie będą mogli zobaczyć kulisy powstawania produkcji.

Przypomnijmy, pierwszy odcinek „M jak miłość" widzowie obejrzeli w Dwójce 4 listopada 2000 roku. Jak wynika z ostatnich analiz, „M jak miłość" – mimo dużej konkurencji – od lat pozostaje najchętniej oglądanym serialem w Polsce i jedną z najpopularniejszych produkcji w ogóle.

RadioZET.pl/SI

Oceń