M jak miłość. Nowa policjantka w miejscu Natalki!

22.01.2018 13:32

1344. odcinek „M jak miłość” — co wydarzy się w ulubionym serialu Polaków? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla fanów produkcji.

M jak miłość. Nowa policjantka w miejscu Natalki! fot. Instagram

M jak miłość. 1344. odcinek. Streszczenie

W Lipnicy w miejsce Natalki zaczyna pracę nowa policjantka — Sonia Krawczyk — która jest siostrzenicą Kisielowej. To ważny dzień w życiu Barbary — pierwsza rocznica ślubu, której nie odbędzie razem z ukochanym mężem Lucjanem. Okazuje się jednak, że ten przygotował dla niej niespodziankę.

Barbara Wypych ma 22 lata i jest aktorką filmową i teatralną. Miłośnicy seriali mogli oglądać ją w jednym z odcinków „Na dobre i na złe”, a kina w „Powidokach” Andrzeja Wajdy.

Warto przypomnieć, że Marcjanna Lelek zrobiła sobie przerwę od grania w serialu — według scenariusza wyjechała razem z Frankiem (Piotr Nerlewski) w Bieszczady, gdzie jej ukochany znalazł pracę.

Ula jedzie do Łodzi, chce odnaleźć kobietę, która może okazać się biologiczną matką Janką. Bardzo wspiera ją Ewa.

Marcin i Andrzejek ostrzegają Anię, że może nie być jest już w siedlisku bezpieczna, ale dziewczyna nie ma zamiaru ich słuchać. Niestety przestępcy nasłani przez Radka w końcu dziennikarkę atakują... Czy Ani uda się wyjść z tego cało? 1344. odcinek „M jak miłość" już w poniedziałek, 22 stycznia, o godzinie 20.50. Tradycyjnie po odcinku wyemitowane zostaną kulisy serialu, z których dowiemy się jeszcze więcej o życiu Mostowiaków, ich przyjaciół i wrogów.

W 1344. odcinku „M jak miłość" pojawią się Katarzyna Cichopek (Kinga), Marcin Mroczek (Piotrek), Adriana Kalska (Iza Lewińska), Tomasz Ciachorowski (Artur, chłopak Izy), Mikołaj Roznerski (Marcin), Katarzyna Grabowska (Olga), Anna Tomaszewska (ciotka Izy).

RadioZET.pl/SI

Oceń