Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Marszałek chce zamieszkać z Magdą i Budzyńskim

05.02.2018 08:49

M jak miłość. 1348. odcinek już w poniedziałek, 5 lutego. Co się wydarzy? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla fanów serialu. 

M jak miłość. Marszałek chce zamieszkać z Magdą i Budzyńskim fot. Facebook

M jak miłość. 1348. odcinek. Streszczenie

Maria kłóci się ze Starskim — jest zła, że jej pracodawca coraz mocniej naciska na Ulę i próbuje zmusić jej bratanicę do sprzedaży siedliska. Rogowski chce wykorzystać okazję i proponuje Marysi, że może załatwić jej pracę w klinice.

Aneta nie ma już wątpliwości — Olek zdradza ja się z pielęgniarką Iwoną. Kobieta postanawia się zemścić. Zrobi wszystko, by udowodnić mu, że to ona jest kobietą jego życia. Pomoże jej w tym detektyw.

Nad małżeństwem Marszałka znów zbierają się czarne chmury. Mężczyzna chce wprowadzić się na kilka dni do Budzyńskiego i Madzi.

Premiera 1348. odcinka „M jak miłość” już 5 lutego 2018.

W 1348. odcinku „M jak miłość” zagrają: Robert Moskwa (Artur), Krystian Wieczorek (Andrzej), Emilian Kamiński (ojciec Magdy), Andrzej Precigs (ojciec Kingi), Maurycy Popiel (Olek), Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Hanna Mikuć (Krystyna), Maja Wudkiewicz (Basia Rogowska), Teresa Lipowska (Barbara), Anna Mucha (Madzia), Ilona Lewandowska (Aneta Kryńska), Katarzyna Cichopek (Kinga), Marcin Mroczek (Piotrek), Radosław Krzyżowski (Starski).

RadioZET.pl/SI

Oceń