Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Agnieszka Fitkau-Perepeczko (Simona) wróci do serialu?

05.04.2018 15:07

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pożegnała się z „M jak miłość” ponad dekadę temu. W rozmowie z dziennikiem „Super Express” wyznała jednak, że chciałaby ponownie zagrać w produkcji TVP2.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko fot. eastnews

M jak miłość. Agnieszka Fitkau-Perepeczko (Simona) wróci do serialu?

— Gdyby wątek Simony był pociągnięty dalej, myślę, że zagrałabym z przyjemnością — zdradziła aktorka, która przed dziesięciu laty wcielała się w postać Simony.

Dlaczego wcześniej pożegnano się z Fitkau-Perepeczko? Jeśli wierzyć doniesieniom dziennika, aktorka irytowała Witolda Pyrkosza. Bohaterkę wysłano więc do Niemiec, skąd pochodziła.

Ale czy teraz powrót Simony jest możliwy? — Nie sądzę, żeby to nastąpiło, chociaż życie sprawiało i ciągle sprawia niesamowite niespodzianki. Kto wie... — zakończyła wywiad.

Fani na pewno byliby zachwyceni, gdyby rzeczywiście doszło do wielkiego powrotu Agnieszki Fitkau-Perepeczko. Przypomnijmy, że w zeszłym roku po podobnym okresie do produkcji wróciła Teresa (Joanna Sydor). Może więc takie rozwiązanie wcale nie jest nieprawdopodobne? Czy scenarzyści wysłuchają apelu aktorki? Czas pokaże.

RadioZET.pl/SI

Oceń