Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Ala będzie miała dziecko z innym mężczyzną!

04.10.2017 09:38

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. O tym, że małżeństwo Ali i Pawła wisi na włosku, było wiadomo już od dawna. Kryzys spotęgował oczywiście także przyjazd Teresy, która wróciła do Warszawy po 10 latach. Teraz okazuje się jednak, że to Alicja ma coś za uszami!

M jak miłość. Ala będzie miała dziecko z innym mężczyzną! fot. Facebook

Jak informuje „Świat Seriali", Ala zajdzie w ciąże – i nie będzie to dziecko Pawła. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformuje tajemniczego Marka. Na podstawie zdjęcia USG lekarka oceni, że do zapłodnienia doszło 5 tygodni wcześniej, a więc podczas służbowego wyjazdu Zduńskiej. Ala na razie nie przyzna się Pawłowi do zdrady. Co więcej – ten sam będzie namawiał ją na dziecko.

Jak rozwiąże się ten wątek? To wydaje się oczywiste – Zduńscy się rozstaną, co podyktowane będzie tym, że Olga Frycz jakiś czas temu zdecydowała się pożegnać z serialem. Aktorkę będziemy mogli oglądać w „M jak miłość" jeszcze zaledwie przez kilka tygodni. Później Paweł będzie musiał ułożyć sobie życie na nowo. Czy u boku pięknej Teresy? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że stara miłość nie rdzewieje – może więc faktycznie coś jest na rzeczy?

RadioZET.pl/SI

Oceń