Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Asia dostanie dom po Tomku

22.02.2018 10:21

„M jak miłość”. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach ulubionego serialu Polaków. Okazuje się, że Asia dostanie dom w spadku. Posiadłość należała wcześniej... do Tomka.

Barbara Kuredej-Szatan fot. Eastnews

M jak miłość. Asia dostanie spadek

Jak informuje „Świat Seriali”, Asia dostanie w spadku dom, który wcześniej Tomek dostał po niejakim Uklańskim. Okazuje się, że przed laty policjant uratował mu życie — dlatego też mężczyzna zdecydował się zapisać Chodakowskim w testamencie domek na obrzeżach Warszawy, przy ulicy Wietrznej.

Szczęście Asi nie będzie trwało jednak długo. Okaże się, że dom, który dostanie w spadku po rodzinie Tomka, jest straszną ruderą. Podczas zwiedzania domu Wojtuś zobaczy wałęsającego się psa, którego będzie chciał zabrać ze sobą. Asi ten pomysł się nie spodoba, ale zmieni zdanie, gdy zobaczy łzy w oczach chłopca. Karmel, bo tak Wojtuś nazwie psa, pojedzie z nimi do domu.

Przypomnijmy, że Tomek Chodakowski (w którego wcielał się Andrzej Młynarczyk) zmarł w odcinku „M jak miłość” wyemitowanym 11 września 2017 roku. Aktor grał w ulubionym serialu przez dziesięć lat. Nic dziwnego, że wiadomość o śmierci policjanta zelektryzowała widzów.

RadioZET.pl/SI

Oceń