Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Co z pogrzebem Lucjana?

20.06.2017 12:38

Śmierć Witolda Pyrkosza, czyli serialowego Lucjana Mostowiaka, wymusiła na scenarzystów serialu „M jak miłość" uśmiercenie legendarnego bohatera, seniora serialowego rodu.

M jak miłość. Co z pogrzebem Lucjana? fot. ons.pl

W internecie szybko pojawiły się plotki na temat tego, jak w serialu pożegnają się z nestorem serialowej rodziny Mostowiaków.

Produkcja serialu dementowała już plotki, że Lucka zastąpi nowy aktor. „Takie rozważania nie miały miejsca. Między produkcją a aktorką nie ma żadnego konfliktu" – można było przeczytać w oświadczeniu cytowanym przez telemagazyn.pl.

Wiadomo, że Lucjan Mostowiak pojawi się jeszcze w kilku odcinkach po wakacjach, bo serial kręcony jest ze sporym wyprzedzeniem. Czy widzowie będą więc świadkami pogrzebu Lucjana? Nic bardziej mylnego. – Ustalone zostało już na pewno, że nie będziemy kręcić sceny pogrzebu. Pożegnanie bohatera rozegrane zostanie w inny sposób. W tej sytuacji, niestety, to życie wyręczyło scenarzystów – zdradziła w rozmowie z Onetem Teresa Lipowska, która przez siedemnaście lat grała żonę Lucka w „M jak miłość”.

Sprawdź się w quizie wiedzy o M jak Miłość:

W ten sposób zdementowano także plotki, jakoby na pogrzebie Lucjana pojawiła się Małgosia, czyli Joanna Koroniewska – aktorka jakiś czas temu pożegnała się z produkcją i nic nie wskazuje na to, by miała do niej wrócić.

Ostatnio pojawiły się także informacje, że być może obok Barbary Mostowiak pojawi się zupełnie nowy mężczyzna. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, jest to jednak bardzo mało prawdopodobne: Barbara skupi się raczej na wychowaniu dzieci i wnuków niż poszukiwaniu nowej miłości.

RadioZET.pl/SI

Oceń