Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Olga Frycz apeluje do fanów „M jak miłość"

13.11.2017 12:39
xxx zet

Kilka miesięcy temu Olga Frycz podjęła decyzję o tym, że odchodzi z „M jak miłość". Teraz dodała bardzo wymowny wpis na swoim profilu na Facebooku. Okazuje się, że fani nie dają jej spokoju – wciąż mylą ją z Alą Zduńską, postacią, w którą wcielała się przez blisko pięć lat.

Olga Frycz apeluje do fanów „M jak miłość" fot. MTL Max Film

Gdy okazało się, że Ola Frycz żegna się z serialem „M jak miłość", w sieci zawrzało. Fani byli w szoku, że jedna z ulubionych postaci zniknie z produkcji, jak gdyby nigdy nic. Aktorka w oświadczeniu, które opublikowała na Facebooku, zapewniła, że była to przemyślana decyzja i że przed nią nowe wyzwania zawodowe.

– Pierwszy raz na planie pojawiłam się 8 lutego 2013 roku. Nie wiedziałam, że przygoda z «emką» trwać będzie aż 4 i pół roku. To był dziwny czas... – napisała w oświadczeniu aktorka. – W dniu 30. urodzin podjęłam decyzję, że czas pożegnać się z serialem i rozpocząć kolejny zawodowy etap w moim życiu. Decyzja nie była trudna. 30 czerwca był moim ostatnim dniem zdjęciowym na planie, ale jeszcze będziecie mogli oglądać mnie w serialu przez kilkadziesiąt następnych odcinków – dodała młoda aktorka.

Ponieważ odcinki serialu kręcone są ze sporym wyprzedaniem, wciąż możemy oglądać perypetie Ali. Niektórzy fani chyba nie rozumieją, że Zduńska i Frycz to dwie różne postaci. Aktorka, która dostaje mnóstwo wiadomości od widzów, zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

„Mam na imię Olga a nie Ala, na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska, nie mam córki Basi i nie mam też męża o imieniu Paweł:) Części z Was, drodzy Państwo wszystko się popitoliło:) Serial to serial a życie to życie... i co zrobisz jak nic nie zrobisz. Nie wysyłajcie mi proszę wiadomości z gratulacjami o ciąży bo w ciąży nie jestem i mam na imię Olga a nie Ala a na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska" – napisała Olga Frycz [pisownia oryginalna].

Na koniec była gwiazda „M jak miłość" podkreśliła raz jeszcze, że Ala Zduńska to postać fikcyjna, a jej decyzje nie mają związku z rzeczywistością.

„Ala to postać fikcyjna, stworzona przez scenarzystów. A ja moją przygodę z tym serialem już zakończyłam" – zaznaczyła 30-latka.

RadioZET.pl/SI

Oceń