Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Czy Paweł będzie z Teresą?

17.07.2017 11:06

Już wiadomo, że w związku z odejściem z „M jak miłość" Olgi Frycz związek Ali i Pawła będzie musiał się rozpaść. Co teraz czeka Zduńskiego? Czy znajdzie nową miłość?

M jak miłość. Czy Paweł będzie z Teresą? fot. Facebook

Nie da się ukryć, że w życiu Pawła Zduńskiego było już wiele kobiet. Wydawało się, że po kilku bolesnych rozstaniach niepokorny bliźniak na dobre ułożył sobie życie z Alą. A jednak Olga Frycz, która wcielała się w bohaterkę, niedawno ogłosiła, że rozstaje się z serialem.

Co to oznacza dla Pawła? Czy uda mu się ułożyć życie na nowo? A może polubi życie singla? Rąbka tajemnicy uchylił Rafał Mroczek w rozmowie z Telemagazynem. Jak zareagował na nowy wątek? – Nawet się z tego cieszę, bo dzięki temu więcej się dzieje. My – aktorzy, mamy więcej rzeczy do grania. Są fajne emocje, no i nowe osoby na planie – zdradził gwiazdor.

Czy Paweł wróci do Teresy, która wróciła do serialu „M jak miłość" po dziesięciu latach? Tego jeszcze nie wiadomo, ale znając sympatię Pawła do pięknej brunetki, coś może być na rzeczy. Pierwszy odcinek „M jak miłość" po wakacyjnej przerwie już 28 sierpnia.

Sprawdź, ile wiesz o „M jak miłość" w naszym quizie:

RadioZET.pl/SI

Oceń